top of page

Služby agentury

Nabízíme individuální řešení pro každou firmu

Businessman accountant or financial expe

Marketingová strategie

Potřebujete být více vidět a získat nové klienty či prodat více zboží? Probereme s vámi váš momentální způsob prezentace a navrhneme řešení, které bude odpovídat vašim finančním možnostem s ohledem na potřebu růstu.

Digital marketing, Online advertising, S

Správa PPC kampaní

Primárně zajišťujeme založení a správu tzv. PPC kampaní v systému Sklik od Seznamu a Ads od Google. Napíšeme vám textové inzeráty, umístíme bannerové reklamy a postaráme se i o produktovou inzerci.

Image by rupixen.com

Správa zbožových vyhledáváčů

Nedílnou součástí internetového marketingu pro eshopy je i funkční umístění inzerce na Zboží.cz a Heureka.cz. Dále máme bohaté zkušenosti s umístěním inzerce na produktové vyhledávací platformy, jako je Favi.cz, Biano.cz a Glami.cz.

Image by William Iven

Konzultace sociálních sítí

Poradíme, jak vhodně zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram či LinkedIn, a čemu se vyvarovat při oslovení zákazníků. Spravujeme i reklamní kampaně s cílem vždy oslovit relevantní cílovou skupinu.

Image by Artem Sapegin

Konzultace webu a SEO

Potřebujete nový web, copywriterské služby, nedaří se vám optimalizace v neplacených výsledcích vyhledávání či máte jiné technické problémy? Dejte nám vědět, co vás trápí, za dobu praxe už jsme se setkali s lecčíms a není mnoho, co by nás překvapilo.

Businessman%20finger%20pointing%20arrow%

Jiné...

Zajímají vás další oblasti marketingu i nad rámec online? Neváhejte se zeptat, pokud nenajdeme řešení sami, máme bohatý okruh kontaktů a rádi vám najdeme optimální řešení.

Služby: Services
bottom of page