top of page

Reference

ogo-helvetia-hodinky.cz.png

Vlastimil Nesvadba
majitel e-shopu Helvetia-hodinky.cz

Pan Milan Svašek pro můj e-shop www.helvetia-hodinky.cz spravuje PPC kampaně přes 7 let. Již měsíc po spuštění prvních kampaní byly naprosto zřejmé výsledky – skokový nárůst návštěv a samozřejmě i konverzí. Do dnešního dne je pro mne tato část marketingu velmi důležitá, baví mne především rychlá odezva na jakoukoliv PPC aktivitu, samozřejmostí je přesná měřitelnost. Pokud se k těmto důležitým věcem přidá profesionalita a lidsky příjemné jednání, není co řešit :-)!

Jak nás hodnotí naši klienti

logo_menší.png

František Polák
majitel e-shopu dilnastore.cz

Agentura OlforWeb pro nás spravuje výkonnostní kampaně na Sklik, Ads i Facebooku, efektivně a rychle zpracovává naše požadavky a díky tomu jsme rychle rostli z malé lokální dílny v plnohodnotný e-shop s moderní prodejnou, která si získává pozornosti v rámci České i Slovenské republiky.

logo_čtvercové.jpg

Miroslav Šíma
majitel autovrakovistemorava.cz

Jsme velice spokojení s nastavením reklamy, díky ní nás klienti pohodlně najdou a my si tak držíme pozici jedničky v naší oblasti. Zároveň je nám náš konzultant stále k dispozici, na dotazy reaguje až obdivuhodně rychle a vždy vše jasně a stručně vysvětlí.

DITIPO_LOGO_2015.png

Leona Novosadová 
statutární ředitelka DITIPO, a.s.

Po spuštění nového eshopu jsme se snažili pracovat na jeho propagaci sami. Výsledky však nenaplňovaly naše představy, proto jsme se rozhodli oslovit odborníka. Pan Milan Svašek mě zaujal hned od počátku svým rozumným přístupem bez slibů a plánů velkých kampaní. I pro laika dokáže být velmi srozumitelný, umí naslouchat potřebám klienta. Už po prvním měsíci spolupráce jsme viděli výsledky v prodeji. Oceňuji především jeho vstřícnost, osobní komunikaci, jasnou orientací na výsledky a flexibilitu. Milan Svašek je odborník, kterého můžu jen doporučit.

Snímek obrazovky 2021-01-06 v 12.36.47.p

Renáta Marková
majitelka georgia.cz

Reklamní kampaně od pana Svaška konečně splnily naše očekávání a generují zisky, jaké od této investice očekáváme. Dále je nutné říct, že profesionálně a obratem řeší každý problém, který před něj postavíme, nemusíme tolik sami sledovat online prostředí, a máme tak více času na rozvoj naší firmy.

logo-fightsport.cz.JPG

Radek Moudrý 
obchodní ředitel www.fightsport.cz

Po půl roce od rozjezdu nového eshopu jsme se přibližovali záporným číslům. Po zkušenosti s předchozí agenturou, kdy jsme byli jednou měsíčně zavaleni grafy a tabulkami, jsme přemýšleli kudy dál. Na doporučení jsme oslovili pana Svaška. Nic nesliboval, netlačil nás do závazků, hovořil jasnou řečí čísel a pečlivě si psal poznámky ohledně našich požadavků. Během pouhého týdne byl patrný výsledek jeho práce. Preciznost, osobní konzultace a podpora 24/7 je pro mě důkazem, že pan Svašek je profesionál na svém místě, pro kterého není nejdůležitější vlastní zisk, ale spokojenost klienta.

logo.png

Petr Veselý
majitel e-shopu MAXMAX.cz

S Milanem Svaškem spolupracujeme různými formami víc jak 7 let. Úspěšně nám pomohl s propagací mnoha reklamními kanály i při přechodu na nový e-shop. Dodržuje stanové cíle zaměřené na výkon, ve své práci je pečlivý. Na jakýkoliv dotaz nebo požadavek reaguje často až bleskově rychle. Dokáže přicházet s inovativními myšlenkami, které nám přivádějí nové zákazníky. S jeho prací jsme velmi spokojeni.

logo na Heureku - rozměry 130x40(2).png

Libor Chrástecký
majitel e-shopu dewalt-morava.cz

Pan Milan Svašek spravuje naši online propagaci více jak 7 let. Za tuto dobu jsme se dostali z regionální prodejny mezi top tři největší prodejce nářadí DeWALT v ČR a díky kampaním, které nám spravuje, stále rosteme. Umožnilo nám to rozšíření o další e-shop s nářadím, služby servisu i půjčovny. V tom všem plně spoléháme na zkušenosti pana Svaška a díky společnému úsilí náš byznys stále roste.

Snímek obrazovky 2021-02-28 v 14.54.43.p

Ivana Dvořáková
majitelka Salon-Iva.cz

Se spoluprací s panem Svaškem jsem velmi spokojená. Je velmi spolehlivý, své práci opravdu rozumí a navíc umí vše jasně a srozumitelně vysvětlit. Efekt pro firmu byl již po první měsíci viditelný. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Reference: Clients
bottom of page