top of page

Cena konzultačních služeb

„Měním vaše investice do reklamy v zisk.“

 

Veškeré cenové nabídky tvoříme individuálně a na míru klientovi, uvedený ceník slouží pro základní orientaci.

Klienty smluvně nezavazujeme, pouze fakturujeme dopředu domluvenou správu. 

U nových klientů je minimální fakturace na 2 až 3 měsíce dopředu, k ceně správy individuálně připočítáváme náklady na založení nových reklamních kampaní, pokud to je potřeba.

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce, která pomůže vašemu byznysu růst díky vhodné investici reklamy.

Základní správa

Cena od 7-10 000 Kč + DPH / měsíc

Správa a konzultace reklamních kampaní určená pro obory služeb a malé e-shopy do 5ti položek s investicí do reklamy do částky 20 000 Kč za měsíc. Měsíční online reporting výsledků.

Standardně nabízíme pouze vybraným dlouhodobým klientům dle kapacitních možností.

Plná správa

Cena od 12 000 Kč + DPH / měsíc

Správa a konzultace reklamních kampaní pro e-shopy a vysoce konkurenční obory služeb pracující s inzercí na vybrané kategorie, potažmo stovky či nižší tisíce položek. Výše měsíčního rozpočtu v řádu desítek tisíc Kč.

Po domluvě konzultace dalších reklamních systémů, zbožových srovnávačů, sociálních sítí atd. Pravidelný měsíční reporting včetně osobní schůzky.

VIP správa

Cena od 20 000 Kč + DPH / měsíc

Komplexní správa celého marketingu, PPC kampaně, zbožové srovnávače a vyhledávače, reklamy na sociálních sítích. Správa více reklamních účtů a zahraniční kampaně. Konzultace webu, poradenství v rámci SEO, sociálních sítí a jiné. Přednostní řešení požadavků, nadstandardní reporting výsledků a osobní schůzky dle potřeby.

Pro klienty s měsíčními náklady na marketing od sto tisíc korun.

Cena: Seznam

Cena webových služeb

Níže vypsané služby jsou primárně vázané na konzultace reklamních kampaní, ale můžeme je řešit i individuálně.

Cena je orientační vycházející z potřeb klienta.

SEO a copywriting

Cena od 2 000 Kč / hodina

Tvorba reklamních textů a popisků s ohledem na smysluplnost sdělení nejen pro čtenáře, ale i v ohledu na SEO faktory. V případě vážných technických nedostatků konzultace s externími specialisty.

Tvorba webu/e-shopu

Cena od 20 000 Kč + DPH

Tvorba webu či e-shopu v rámci šablony, konzultace klientových představ, poradenství v rámci funkčnosti a uživatelské přívětivosti. Cena individuální dle rozsahu a potřeby využít externí programátory. Cena nezahrnuje náklady na grafiku a copywriting.

Výroba bannerů

Cena od 3 000 Kč + DPH

Tvorba bannerů dle specifik reklamních systémů s ohledem na výkon při plnění reklamního cíle. Zadáváme externím grafikům.

bottom of page